top of page

Vítejte

Zachycuji život skrze objektiv

"Vítejte na "mojí cestě", kde každé kliknutí vypráví příběh. Vydejte se se mnou na vizuální dobrodružství, které vás provede podmanivými okamžiky a nadčasovými vzpomínkami zachycenými za objektivem."

VP6_3327.jpg

Můj příběh

Odjakživa jsem upíral oči k nekonečnému prostoru nad sebou a toužil se dotknout nebe, které se zdálo tak vzdálené, a přesto tak fascinující.

 

Vyrůstal jsem v malé vesnici a útěchu jsem nacházel v kopcích a šumících stromech, které obklopovaly můj domov. Mé srdce ale toužilo jít  daleko za obzor, který se rozprostíral přede mnou. Zatímco ostatní se spokojili s důvěrně známým rytmem venkovské existence, já jsem byl odhodlán vzlétnout výš, dosáhnout na hvězdy, které zdobily sametovou oblohu.

Navzdory pochybnostem, které se ozývaly z mého okolí, jsem své sny hýčkal s neochvějným odhodláním. Hltal jsem každou knihu, kterou jsem sehnal, dychtivý učit se a rozšiřovat si obzory.

S každým dalším dnem moje vášeň pro fotografování vzkvétala, poháněna touhou zachytit krásu světa kolem sebe a podělit se o ni s ostatními.

world of Vashek

bottom of page